Nagyon szerencsések vagyunk, hiszen Mór remek helyen fekszik, az egyik legjobb adottságú borvidéke Magyarországnak, a Vértes és a Bakony hegység között elterülő Móri árokban a Közép-Dunántúlon.
Közel 40 hektáron gazdálkodunk, negyedik generáció óta. Sokféle szőlővel foglalkozunk, mint például a Móri borvidék egyik büszkeségével, az Ezerjóval, továbbá Zenittel, Királyleánykával, Zöld veltelínivel, Chardonnay-vel, Irsai Olivérrel, Kékfrankossal és a legfiatalabb telepítésünk az Olaszrizling.
Borainkat sváb szorgalommal, nagy gondossággal és szeretettel készítjük negyedik generáció óta a borszerető embereknek, móri, megyei, országos, nemzetközi sikerekkel. Jelenleg egyre növekvő palackszámmal dolgozunk köszönhetően az egyre bővülő fogyasztó táborunknak és a sok pozitív visszajelzésnek.
Pincénk emeletén kialakított borkóstoló helyiségben 80 főt tudunk vendégül látni.
Ezerjó szőlő található a Cserhát dűlőben kötött, barna erdőtalajon. 2 hektár területünkről mindig egészséges, szép szőlő került a pincébe.
Remény-hegyen 7,6 hektáron, homokos talajon terem még Zenit, Zöld veltelíni, Királyleányka, Irsai Olivér, Kékfrankos és az új telepítésünk, az Olaszrizling, amire mi is nagyon kíváncsiak vagyunk.
Patyesz névre hallgat az a 2,8 hektáros terület, ahol a méltán kedvelt Irsai Olivér borunk alapanyaga található. Barna erdőtalajon, lankás, napsütötte hegyoldalban nevelkedik a szőlő.
A Korona-hegyen 2,6 hektáron Királyleányka található, ahol a kötött, sóderes talaj kiemelkedő savakat biztosít a szőlőnek.
A látóhegyi- dűlőben 5,5 hektár területen Chardonnay szőlő található. Itt a barna erdőtalajba egy kis mészköves hatás is érezhető, amely a Chardonnay-nak különösen kedvez.
Az általunk terasznak hívott Csókai dűlő a legnagyobb egybefüggő területünk a Vértes lábánál. Teraszos művelésről kapta a nevét, 5 különálló kis területből áll. Az összesen 13,7 hektár területen Ezerjó, Királyleányka, Zenit és Chardonnay szőlő fajták találhatóak, illetve most tavasszal telepítünk a legfelső szintjére kékfrankost.